Mum 8

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

4. jan 2008 21:17

loni, kakšen je način plačila na tej strani pri nakupu MUMa

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. jan 2008 21:22

Plačaš preko banke, kreditnih kartic ne jemljejo. Loni Makaroni

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

6. jan 2008 9:52

In provizija? vanjatajnsek

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. jan 2008 10:44

Tega pa ne vem, ker imam namen plačati s kreditno kartico, ni provizije. Loni Makaroni

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. jan 2008 11:09

 

saj me nič ne briga, le zanima me: tole 

Loni je napisal/a:
Plačaš preko banke, kreditnih kartic ne jemljejo. Loni Makaroni

pa ta zadnja izjava se mi nekak ne ujemata: a kreditne kartice jjemljejo ali ne ( sicer mi je itak vseen, ne mislim kupit, zanima me pa le ). 

ežoj

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

6. jan 2008 23:01

Pozdravljene! Imam ga že leto in pol in sicer MUM 8 - 1200 W. Moje izkušnje..... Kruh krasno pregnete (jezi me le to, ker mi ne pobere vse moke iz sten posode in ga moram ugašat, da sama popravim), prav tako vse vrste testo - sem zadovoljna. Kar pa se tiče stepanja smetane.... je odvisno od količine. Morate vedeti, da je metlica ogromna, posoda pa tudi in da se manj kot pol litra smetane ne splača stepat - predolgo traja. Več kot jo je hitreje gre, pri manjših količinah se splača samo z ročnim mešalnikom. Isto velja za stepanje jajc pri biskvitnem testu ... več jih je bolje mašina služi. Velja isto za beljake. Za 1 - 2 beljaka se ne splača mazat posode, hitreje boste z ročnim. Imam tudi nastavek za sesekljanje - nož in nastavke za ribanje.... Če ribam čokolado (mrzlo ali ogreto na sobno temp.), se mi je veliko nabere nož za ribanje in nastavek , ki ta nož drži. Zato ker se tam nabira se tudi stopi zaradi trenja. Glede tega nisem zadovoljna. Orehe ne meljem na ta nastavek temveč na tistega pokončnega za shake - ta mi orehe/lešnike zmelje v 5 sekundah! Ima pa to slabo lastnost - saj možno da je kaj z mojim narobe, da mi spodaj ven priteče (miksanje juh, testo za palačinke, shake), kot da bi bilo kaj počeno, pa ne odkrijem kje in se ga ne da razstavit, da bi ga lahko lepo očistila. Imam tudi ožemalec za citruse - super stvarca. Ostalega ne potrebujem. Načeloma sem zadovoljna, hkrati pa malo razočarana, ker se le ni izkazal za TAKO krasnega, kakor so me prepričali. Sploh za takšen denar! Saj veste tisto: malo denarja, malo muzike..... veliko denarja, veliko muzike! Morda sem imela le prevelika pričakovanja. Splača se vam ga kupit če res veliko pečete, sicer je škoda denarja. Če sem čisto poštena je mene tako zaneslo, da sem ga v trgovini že gledala kot trofejo, ki jo je TREBA imet. Sedaj ga imam. Za velike količine je res fino, za male si bom pa mogla še enega ročnega kupit, kar me malo jezi. Lp in srečno! veverica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. jan 2008 7:23

ežoj, imam namen najti tako spletno trgovino, ki pošilja v Slo in jemlje kreditne kartice, tale SEM jih pač ne. Ne bom naročala pri njih. Saj eno sem našla, ampak imajo naročniki porazna mnenja v zvezi z dostavo, vračilom denarja... Glede na to, da se mi življenjsko ne mudi, bom že našla... Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. jan 2008 9:55

V Celovcu ga (srebrnega) imajo v Electronic4you, naročiti ga je treba preko spleta, dvigne pa se ga lahko osebno. Stane pa 448 evrov. To se mi zdi čisto OK.

http://194.177.130.254/webshopat/shop/index.aspx

Imajo ga tudi v Mediamarktu, a je tam 500 evrov.

to je pa poceni varianta v spletni trgovini (rdeča varianta):

http://www.topvision-online.de/total_search2.html?

Poštnina za Slovenijo je 25 evrov. Samo mnenja njihovih kupcev mi niso všeč.

 

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti